فرمانده سپاه ناحیه رزن با بیان اینکه بسیجیان با حضور در این حلقه‌ها در راستای معنویت افزایی خود و دیگران تلاش می‌کنند، ابراز داشت: در شهرستان رزن بالغ بر 700 حلقه صالحین فعالیت می‌کنند.


 

به گزارش خبرگزاری بسیج از رزن سرهنگ ابوالفضل برات‌زاده در سالروز رحلت حضرت فاطمه معصومه (س) در مراسم دیدار کارکنان سپاه ناحیه با امام جمعه رزن با اشاره به برنامه‌های متنوع بسیج و سپاه اظهار داشت: با توجه به اینکه سپاه و بسیج اصلی‌ترین حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تعریف شده بنابراین در تمام عرصه‌های انقلاب مسئولیت دارد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بیان کرد: هر کس دل در گرو انقلاب داشته باشد بسیجی است، بنابراین جذب حداکثری یکی از منویات مقام معظم رهبری بوده و ما نیز به دنبال تحقق آن هستیم.

فرمانده سپاه ناحیه رزن افزود: اولین وظیفه بسیجیان خودسازی و معنویت‌افزایی است که برای تحقق این امر شجره طیبه صالحین در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه بسیجیان با حضور در این حلقه‌ها در راستای معنویت افزایی خود و دیگران تلاش می‌کنند، ابراز داشت: در شهرستان رزن بالغ بر 700 حلقه صالحین فعالیت می‌کنند.

برات‌زاده ادامه داد: بسیجیان ضمن خودسازی وظیفه اصلاح جامعه را نیز دارند و برای این موضوع نیز شورای امر به معروف و نهی از منکر تعریف شده است.

وی اضافه کرد: در شهرستان رزن در این خصوص ستاد احیای شهرستان با حضور مسئولین شهرستان تشکیل شده و همچنین هر پایگاهی نیز وظیفه دارد یک شورای مستقل که متشکل از فرمانده پایگاه خود، هیئت امنای مسجد و شورای محل و بزرگان شهر و روستا است تشکیل دهد تا در راستای اصلاح محل زندگی خود بکوشند.

فرمانده سپاه ناحیه رزن عنوان کرد: ماموریت دیگر بسیج، بحث سازندگی و محرومیت‌زدایی از مناطق محروم و اعطای وام‌های اشتغالزایی به مردم است که در این راستا نیز شهرستان رزن در جایگاه خوبی قرار دارد.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف مهم دیگر بسیج، راه‌اندازی نهضت‌های روشنگری در روستاها و شهرها برای عموم مردم است خاطرنشان کرد: در حقیقت مهمترین محور نهضت روشنگری تبیین گفتمان ولایت برای مردم است.

برت‌زاده با اشاره به اینکه سپاه و بسیج جزء هیچ حزب و گروهی نیست، خاطرنشان کرد: خط و مشی ما برگرفته از رهبری است، ضمن اینکه اعتقاد به وحدت داریم و در مقابل هر جریانی که از خط قرمز نظام و رهبری عبور کند، محکم خواهیم ایستاد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :