به گزارش جوانه ها به نقل از  پایگاه صالحین مرند ؛ یکی از اساتید اخلاق شهرستان مرند به مناسبت ایام فاطمبه در جمع سبز پوشان و در نمازخانه سپاه مرند گفت :
اوج زندگانی حضرت فاطمه (س) ، حمایت از ولایت بود و زندگی آن بانوی بزرگ اسلام ، همچون آیینه ای بود که در پیروی و اطاعت از ولی فقیه موج می زد ، تا انجایی که در راه به شهادت رسید .

به گزارش روابط عمومی سپاه مرند ؛حجت الاسلام اسماعیل رستمی در این برنامه ، وجود کوثر را مایه تطهیر بشریت دانسته و گفت : شناخت کامل آحاد مردم از حضرت فاطمه (س) باعث افزایش معرفت و محبت نسبت به ائمه معصومین (ع) می شود .

وی در ادامه ، شناخت حضرت فاطمه (س) و سیره آن معصوم را بر اساس اقتضای زمان برای همه ضروری دانسته و افزود : همه باید از سیره و روش این بانوی بزرگ اسلام الگو گرفته و در همه امور زندگانی و کارشان عملی نمایند .

رستمی در پایان تاکید کرد : یکی از خصوصیات اخلاقی و مهم ، حضرت فاطمه که باید برای ما سرمشق باشد، حفظ وحدت بین همه آحاد ملت بنا به خواسته پیامبر اسلام بود که در این زمینه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری نیز ما را به حفظ وحدت در جهت کور کردن اهداف دشمن سفارش کرده‌اند و این روحیه باید در جامعه تقویت و توسعه یابد .

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :