به گزارش خبرنگار جوانه های صالحین از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام رجب احمدی در جمع بسیجیان حوزه الزهرا(س) در خصوص نقش بسیج در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی افزود: کمک به تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی از وظایفی بوده که امروزه بر عهده بسیج است که به عنوان بزرگترین سرمایه نظام و انقلاب مهم ترین عنصر نقش آفرین به شمار می رود.
وی اظهار داشت: موضوع تحریم ها از مسائل جدید جامعه نیست بلکه از زمان پیروزی انقلاب که ملت ایران در مقابل تحریم های دشمن ایستادگی کردند و نامگذاری سال های اخیر پیرامون اقتصاد نشان از اهمیت این موضوع از دیدگاه رهبر فرزانه انقلاب دارد و در این راستا هرچه تفکر بسیجی در جامعه بیشتر حاکم شود کشور به پیروزی و پیشرفت های بیشتری نیز خواهد رسید.

حجت الاسلام احمدی تاکید کرد: در شرایط کنونی که تمرکز دشمنان بر جنگ اقتصادی فرهنگی با کشورهای مسلمان بویژه ایران اسلامی است، رسالت بسیج بسیار حساساست و به تعبیر رهبر معظم انقلاب در این پیچ تاریخی، نقش بسیج بی بدیل و بی نظیر است.

وی ادامه داد: امروز دشمنان ایران اسلامی نیز از این موضوع آگاهند و اقرار کرده اند که تا زمانی که مردم ایرانپایبند دین خود و رهرو راه امام امت، ولایت و شهدا هستند، نمی توان از هیچ راهی بر آن ها نفوذ کرد، همچنان که تاکنون نیز تهدیدها و تحریم های دشمنان علیه ایران اسلامی در عرصه های مختلف،بی اثر بوده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه جلفا انقلاب اسلامی ایران را الهام گرفته از قیام عاشورا دانست و گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران، نشات گرفته از انقلابی است که در طول تاریخ کشور بی نظیر بوده است و این سند افتخاری برای تمامی نسل ها در کشور است.

251466

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :